Hakkımızda

YeditepeAkademi Hakkında

Yeditepe Akademi ile Başarı Hep Sizinle

Muhasebe, finans, bilişim, psikoloji, insan kaynakları alanlarında profesyonel düzeyde yer almış uzmanlardan oluşan Yeditepe Akademi ile tanışın. Temel düzey finansal muhasebe, temel düzey maliyet muhasebesi, bordrolama, mali tablo analizi gibi konularda eğitim veren Yeditepe Akademi ile işinizde fark yaratacaksınız. Alanında en iyisi olmak isteyenlerin tercihi olan eğitim ve danışmanlık merkezimizde beyanname eğitimi, temel seviye yazılım uzmanlığı, stres yönetimi ve zaman yönetimi gibi konularda destek alacaksınız. Uzman bir kadrodan alacağınız hizmetler, online olarak gerçekleşeceği için üşenmek sizin için bir bahane olmayacak. Evinizden, iş yerinizden, okuldan, seyahatten, kısacası bulunduğunuz her yerden eğitimlerimize online katılım sağlayabilirsiniz.

Yeditepe Akademi Bilginin Gücüne Güveniyor

Yeditepe Akademi, muhasebe, finans, bilişim, vergi, insan kaynakları, psikoloji ve eğitim alanlarında profesyonel düzeyde yer almış uzman bir kadrodan oluşur. Bu kadro, bilgi çağının gerektirdiği bilgileri, teorik ve pratik uygulamalar içerisinde sunar. Yedi Tepeli Şehrin sınırlarını aşarak ulaştığı katılımcıların yaşamına artı değer katan markamız, beklentilerinizi tam olarak karşılar. Özellikle bilişim ve muhasebe alanlarında kendini geliştirmek isteyenler için oldukça avantajlı olan eğitimlerimiz, ulaşılabilir fiyatları açısından da avantajlıdır. Dünyanın her yerinden kayıt olarak alabileceğiniz bordrolama, temel düzey maliyet muhasebesi, temel düzey finansal muhasebe, mali tablolar analizi ve çok daha fazla konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yeditepe Akademi İle Kendinize Artı Değer Katın

Beyanname eğitimi, temel seviye yazılım uzmanlığı, stres yönetimi ve zaman yönetimi gibi eğitimleri ile her zaman yanınızda olan Yeditepe Akademi ile kendinizi en iyi şekilde geliştireceksiniz. Çalışanlarımız ve katılımcılarımız ile kurduğumuz ilişkinin güvene dayanması sayesinde, her geçen gün daha fazla kişiye ulaşıyor ve katılımcılarımızın nitelikli eğitim almasını sağlıyoruz. Katılımcılarımız ile bilgi ve deneyimlerimizi paylaşma sürecinde gösterdiğimiz ilgi ve şeffaflık anlayışı sayesinde, öğrenene kadar öğretim ilkesinden vazgeçmiyoruz. Sürekli gelişim mottosu ile hedef çıtasını her geçen gün yükselten Yeditepe Akademi ile siz de tanışın, kendi gelişiminizin canlı tanığı olun. Genel ahlak ve prensiplerden taviz vermeden sunmuş olduğumuz bağlılık ilkesi ile gücümüze güç katan katılımcılarımız arasına katılın.