Bordrolama Eğitimi

  • Süre
    40 saat
  • Kategori

    Muhasebe Eğitimleri

Bordrolama Eğitimi
Muhasebe alanında çalışmak isteyenlerin, şirketlerde bordro uzmanı olarak çalışmayı hedefleyenlerin ve insan kaynakları bölümünü okuyan öğrencilerin katılabileceği bir eğitimdir.

Bordrolama Eğitimi Alın, İş Hayatında Başarıyı Yakalayın

Bordrolama eğitimi sayesinde işinizi ve işinizin kapsamını arttırın. Memurların veya işçilerin maaş detaylarının gösterildiği cetvellere bordro denir. Bordrolar ücret ve maaş bordrosu olmak üzere temelde ikiye ayrılır. Ücret bordrosu, işverenin işçiye ödediği maaş dökümlerinin gösterildiği bir çizelgeyi ifade eder. Bu belgede gelirler ve kesintiler bir arada bulunur. Tablo halinde düzenlenen ücret bordrosunda, işçinin hak ettiği ücret, prim ödemeleri ve fazla çalışma ücreti gibi oluşumlar detaylandırılır. Bordrolama bu eğitim sayesinde, hem ücret hesaplamasına ilişkin ince noktaları öğrenmiş olacaksınız hem de ücret bordrosunu eksiksiz bir şekilde hazırlama aşamalarını öğreneceksiniz. Bordrolama eğitimi alarak aynı zamanda sektörünüzde kalifiye hizmetleriniz ile ön plana çıkacaksınız.

Bordrolama Eğitimi ile Doğru Adımlar

Bordrolama eğitimi hizmetimiz sayesinde kendi işinizde daha ileri adımlar atacaksınız. Dökümleri alabileceğiniz, mesaileri inceleyebileceğiniz ve devamsızlıklar hakkında bilgi sahip olabileceğiniz eğitimimiz, kurumsal işletmelerin olmazsa olmazları arasındadır. Ücret bordrosunun hazırlama süreçlerinin detaylı olarak incelenmesi, iş akdi fesih işlemlerinin yapılması, iş sözleşmesi türlerinin belirlenmesi, İŞKUR işgücü çizelgesinin oluşturulması gibi işlemlerin mevzuata uygun olarak hazırlanması için siz de bu eğitimi alabilirsiniz. İnsan kaynakları ve personel yönetimi konusunda kariyer yapmak isteyenler, bir şirketin muhasebe departmanında çalışanlar, mali müşavirler ve sektöründe kariyer yapmak isteyenler tarafından tercih edilebilen bu kursumuza uzaktan eğitim ayrıcalığı ile ulaşabilirsiniz.

Bordrolama Eğitimi ile Daha İleriye

Bordrolama eğitimi kapsamında sunmuş olduğumuz kaliteli hizmet sayesinde puantaj ve insan kaynakları bordrolama hizmetlerini de kusursuz bir şekilde gerçekleştireceksiniz. Bordro yönetimi kapsamında işçinin özlük hakları, sendikal hakları ve eğitimi gibi hakların belirli bir düzen içerisinde işlemesini sağlayabilirsiniz. İşçilerin Sosyal Güvenlik Kurumu uygulamalarını kapsayan özlük haklarını idealize etmek için siz de eğitim hizmetlerimizden faydalanın. Online olarak alabileceğiniz bu eğitim ile hem zamandan hem de iş gücünden tasarruf edeceksiniz. Dilediğinizde dersleri tekrar tekrar izleyebileceğiniz bordrolama eğitimi kapsamında, anlamadığınız bölümleri canlı ders esnasında piyasa tecrübesi olan eğitimcimize sorabilirsiniz. Mesleğinde ilerlemek isteyenlerin öncelikli tercihi olan bordrolama eğitimi ile hemen tanışın, sektörünüzde aranan bir çalışan olun.

Kurs Bilgileri

  • Süre: 40 saat
  • Takvim: Cumartesi, Pazar