Temel Düzey Maliyet Muhasebesi Eğitimi

  • Süre
    50 saat
  • Kategori

    Muhasebe Eğitimleri

Temel Düzey Maliyet Muhasebesi Eğitimi
Muhasebe alanında çalışan bireylerin ve üniversite öğrencilerinin katılabileceği bir eğitimdir.

Temel düzey maliyet muhasebesi eğitimi ile hem kendinizi hem işinizi geliştirin.

İnteraktif bir ortam içerisinde sunmuş olduğunuz temel düzey maliyet muhasebesi eğitimi ile maliyet muhasebesi mantığının pekişmesini sağlıyoruz. Katılımcılarımızın ileride karşılaşabileceği sorunların da ele alındığı eğitimimiz kapsamında, öncelikli olarak maliyet muhasebesi uygulamalarının teorik açıdan analiz edilmesini sağlıyoruz. Teorik konularımızı tamamlandıktan sonra pratik uygulamalara geçiyoruz. Eğitimimiz kapsamında, serbest muhasebeci mali müşavirlik bilgi seviyesine ulaşma hedefi olan katılımcılarımıza nitelikli eğitim veriyoruz. Sunmuş olduğumuz eğitim ile maliyet analizlerine giriş, maliyet muhasebesinin bütçe üzerine etkileri, fire oranları, kapasite raporları, ürün reçeteleri gibi konularda destek sunuyoruz.

Temel Düzey Maliyet Muhasebesi Eğitiminde Hangi Konular Var?

Temel düzey maliyet muhasebesi eğitimi ile sektörünüzün en iyisi olun. Katılımcılarımız için sunmuş olduğumuz bu eğitimimizde, aynı zamanda uygulamada maliyet muhasebesi, sipariş maliyeti sistemleri, örnekler ile standart maliyetleme sistemi, örnekleri ile safha maliyeti sistemi ve gider dağıtım yöntemleri bulunur. Maliyet muhasebesi ile aklınıza gelebilecek her konuda temel bilgiye sahip olabileceğiniz eğitim ve danışmanlık merkezimizde, online olarak eğitim alacaksınız. Bu sayede evinizin konforunda kendinizi geliştirme fırsatı bulacaksınız. Efordan ve zamandan tasarruf edebileceğiniz bu imkan, özellikle tam zamanlı çalışanlar ve öğrenciler için oldukça avantajlıdır.

Temel Düzey Maliyet Muhasebesi Eğitimi ile Aranan Eleman Olun

Temel düzey maliyet muhasebesi eğitiminde zengin bir müfredat ile yanınızdayız. Canlı olarak sunmuş olduğumuz derslerde, anlamadığınız bölümleri veya aklınıza takılan soruları direkt olarak eğitmenimize sorabiliyorsunuz. İnteraktif bir katılım ile gerçekleşen eğitim sonrasında tarafınıza bir katılım belgesi veriliyor. Bu belgeyi öz geçmişinize ekleyerek sizinle aynı hizmeti veren diğer kişilerden kolayca ayrışabilirsiniz. Stok değerlendirme yöntemleri konusu da ele alacağımız başlıklardan bir tanesidir. Kursiyerlerimiz, bizden eğitim aldıktan sonra çok daha etkin ve yetkin bir şekilde görevini yerine getirecektir. 7/A ve 7/B seçenekleri, maliyet hesaplarının muhasebeleştirilmesi, genel maliyetlendirme sistemleri gibi aklınıza gelebilecek her alanda sizlere destek sunuyoruz.

Kurs Bilgileri

  • Başlanç Tarihi: 16/05/2022
  • Süre: 50 saat
  • Takvim: Cumartesi, Pazar