Temel Seviye Yazılım Uzmanlığı Eğitimi

  • Süre
    200 saat
  • Kategori

    Bilişim Eğitimleri

Temel Seviye Yazılım Uzmanlığı Eğitimi
Şirketlerin yazılım bölümünde çalışmayı hedefleyenlerin ve üniversite öğrencilerinin katılabileceği bir eğitimdir.

Temel Seviye Yazılım Uzmanlığı Eğitimi ile Geleceğinizi Şekillendirin

Temel seviye yazılım uzmanlığı eğitimi ile geleceğin mesleklerine bugünden sahip ol. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte insanlar fatura ödemelerinden ev alışverişlerine kadar her işlerini internet üzerinden yapar hale geldiler. Bu da mobil uygulama ve yazılım geliştirme sürecine olan talebi artırdı. Sektörde önemli bir istihdam değerine sahip olan yazılımcılar, oldukça rağbet görüyor. Siz de temel seviye yazılım uzmanlığı eğitimi alarak, kazananlar arasındaki yerinizi alabilirsiniz. Son derece gelişmiş bir sektör olan yazılım sektörüne ilk adımı atmak için bizimle iletişime geçin. Sıfırdan ileri seviyeye kadar alabileceğiniz eğitim paketlerimiz dahilinde, teorik ve pratik uygulamalar sunuyoruz. Kursun sonunda kodlama mantığını etkin bir şekilde öğreniyor ve istediğiniz konuda temel yazılım yapabilme yetkinliğine sahip oluyorsunuz.

Temel Seviye Yazılım Uzmanlığı Eğitimi İle En Güncel Uygulamalar

Temel seviye yazılım uzmanlığı eğitimi ile sektördeki en güncel uygulamalara sahip olacaksınız. Microsoft’un en modern olarak lanse edilen görsel program ortamında uygulama geliştirme tekniklerine sahip olabileceğiniz temel seviye yazılım uzmanlığı eğitimi merkezimizde, aynı zamanda Windows Phone uygulamalarına da hakim olursunuz. Data binding mekanizmaları, veritabanı tasarımı, web tabanlı otomasyon sistemleri, gerçek senaryolar ile C# ile .net yazılımı gibi bilgilere kolay bir şekilde erişebilirsiniz. Kodlama ve pratik uygulama konularında da hakimiyet kurabileceğiniz bu eğitim sayesinde, yazılım sektörünün gereksinimlerine göre doğru bir şekilde hazırlanabilirsiniz. Canlı süpervizyon uygulamaları ve video ders anlatımlarının bir arada bulunduğu eğitim ve danışmanlık merkezimizde, eğitim sonunda bir katılım belgesi alırsınız.

Temel Seviye Yazılım Uzmanlığı Eğitimi Alın, İstihdama Katılın

Temel seviye yazılım uzmanlığı eğitimi ile başarabilirsiniz. Kendi iş yerinizi açabileceğiniz, özel sektörde ve kamu sektöründe istihdam edilebileceğiniz ve hatta uluslararası arenada hizmet verebileceğiniz yazılım sektörüne ilk adımı atmak için doğru yerdesiniz. Katmanlı bir mimari yapı oluşturmak için temelden başlamak oldukça önemlidir. Yazılım projeleri üretebilecek niteliğe sahip olabileceğiniz bu süreçte, SQL Server konularında da bilgi sahibi olursunuz. Üstelik temel seviye yazılım uzmanlığı eğitimini evinizin konforunda alacağınız için zamandan da kaybetmezsiniz. Öğrendiklerinizi bilgisayarınızın başında hemen uygulayabilirsiniz.

Kurs Bilgileri

  • Süre: 200 saat
  • Takvim: Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma