Web Tasarımı Uzmanlığı Eğitimi

  • Süre
    80 saat
  • Kategori

    Bilişim Eğitimleri

Web Tasarımı Uzmanlığı Eğitimi
Şirketlerde web tasarım uzmanı olarak kariyer yapmayı hedefleyen bireylerin katılabileceği bir eğitimdir.

Web Tasarım Uzmanlığı Eğitimi ile Yeni Nesil Mesleklerin Öncüsü Olun

Web tasarımı, günümüzün en popüler meslek kollarının vermiş olduğu hizmetlerden bir tanesidir. Gelecekte önemli bir istihdam alanına sahip olacak web tasarımını herkesten önce öğrenmek istiyorsanız web tasarımı uzmanlığı eğitimimize katılın. Online olarak katılabileceğiniz web tasarımı uzmanlığı eğitiminde, uçtan uca çözümler ile Türkiye’nin her yerinden ve günün her saatinde yeni bir meslek kazanabilirsiniz. Teknolojinin geldiği son nokta sayesinde mesleğinizi elinize alırken ihtiyacınız olan tek şey bilgisayar ve zaman olacak. Online dünyada kendisine yer açmak isteyen herkes tarafından tercih edilebilen web tasarımı uzmanlığı eğitimini başarıyla tamamladıktan sonra bireysel ve kurumsal çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. Bilişime meraklı bilgisayar kullanıcıları tarafından da tercih edilebilen web tasarımı uzmanlığı eğitimi, evinden serbest olarak iş yapmak isteyen kullanıcılar için oldukça avantajlıdır.

Web Tasarımı Uzmanlığı Eğitimi ile Dijital Dünyadaki Gücünüzü Gösterin

Web tasarımı uzmanlığı eğitimi ile edindiği bilgiler sayesinde hayatında yeni bir kulvar açmak isteyen katılımcılarımız, web tasarımı uzmanlığı eğitimi sayesinde oldukça önemli bir gelir elde edebilecekleri istihdam kapısı oluşturacaklar. Sonsuz bir döngüye sahip olan internet pazarından pay almak isteyenlerin tercihi olan web tasarımı uzmanlığı eğitimi, pazar payı gittikçe büyüyen bu süreçte en doğru sonuçları alacaktır. Fikir üretimi, ihtiyaç analizi ve hedef kitlenin belirlenmesi ile başlayan web tasarım sürecinin teknik boyutlarını öğrenebileceğiniz eğitim merkezimizde web standartlarına uyumlu tasarım mantığını öğreneceksiniz. Teorik ve pratik bilgilerin bir alanda bulunduğu web tasarımı uzmanlığı eğitiminde farklı ekran çözünürlüklerine, tarayıcı ve web standartlarına uyumlu olarak hazırladığınız tasarımların yanı sıra alan adı, barındırma hizmeti ve tasarım sürecinde gereksinim duyabileceğiniz diğer konular hakkında da bilgi sahibi olursunuz.

Web Tasarımı Uzmanlığı Eğitimi ile Dijitalde Kazanın

Web tasarımı uzmanlığı eğitimi ile dijitalde kazananların arasına giriş yapın. Temel seviye SEO adımlarını da öğrenebileceğiniz web tasarımı uzmanlığı eğitimi sayesinde web tasarımcılığına teknik bir boyuttan bakabilirsiniz. JQuery Javascript Frameworku Temel İşlemler, Bootstrap 5 CSS Frameworku, Arayüz Kodlama Egzersizleri, Biçimlendirme Özellikleri ve Teknikleri, Internet Teknolojileri Kavramları ve Sunucu İstemci Mimarisi gibi konulardan oluşan eğitimimizi başarıyla tamamladıktan sonra alacağınız kurum sertifikası sayesinde ister kendi işinizi kurun isterseniz de kurumsal bir firmada dolgun bir maaş ile çalışmaya başlayın!

Kurs Bilgileri

  • Süre: 80 saat
  • Takvim: Pazartesi, Çarşamba, Cuma